Sprawdź biuro podróży, zanim podpiszesz umowę

Odludzie, które mrozi krew w żyłach. Pokój hotelowy, który przyprawia o dreszcze. Taki obraz nie musi być tylko kadrem z filmu. Tak może wyglądać miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy spędzicie urlop.

Są tacy, którzy lubią od czasu do czasu obejrzeć film grozy. W domowym zaciszu, w wygodnym fotelu lub w ulubionym kinie sceny z horroru nie są aż tak straszne. Mamy świadomość, że jesteśmy bezpieczni, a film za chwilę się skończy. Inaczej odbieramy sytuacje mrożące krew w żyłach, kiedy przydarzą się nam naprawdę…

Sezon wakacyjny w pełni. Biura podróży kuszą atrakcyjnymi ofertami, a w ich katalogach i folderach oglądamy zdjęcia piaszczystych plaż, czystej wody w basenach hotelowych, czy ośrodków wypoczynkowych o wysokim standardzie. Czekając na upragniony wypoczynek, nie traćmy głowy. Zróbmy wszystko, by wyjechać z wiarygodnym, sprawdzonym biurem, które zadba o nasze bezpieczeństwo i miłe wspomnienia z wakacji.

Na początku czerwca b.r. w bazie Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A. znajdowały się informacje gospodarcze na temat 217 biur podróży, których łączne zadłużenie wynosiło blisko 2,8 mln zł.

Czy wśród nich znajduje się organizator Twojego letniego wypoczynku?
Do 30 czerwca b.r. skorzystaj z akcji promocyjnej. Za pośrednictwem serwisu infoKonsument.pl sprawdź wiarygodność dowolnej liczby wybranych przez siebie biur podróży, touroperatorów, czy agencji turystycznych.

Dowiedz się więcej w serwisie            logo_IK_horyzontal