Aktualności ERIF

Sprawdź siebie bezpłatnie z okazji Dnia bez Długów.

Informacje gospodarcze o zadłużeniu 1,8 mln Polaków znajdują się w bazie ERIF Biura Informacji Gospodarczej. Łącznie osoby te posiadają 3 mln zaległych zobowiązań na ponad 25 mld zł.

Warto sprawdzić w bazie ERIF, czy nie jesteśmy wśród osób zadłużonych. Z okazji Dnia bez Długów wszystkie informacje na swój temat do 19 listopada 2017 roku można sprawdzić za darmo w serwisie infoKonsument.pl

Więcej

ERIF Partnerem Generalnym Kongresu Skarbników Polskich Samorządów na XV Forum Samorządowym Kapitału i Finansów.

5 i 6 października 2017 roku ERIF BIG S.A. już po raz 7 uczestniczył w XV Forum Samorządowym Kapitału i Finansów w Katowicach. W tym roku drugi raz jako Partner Generalny Kongresu Skarbników Polskich Samorządów, ERIF wziął aktywny udział w dyskusji 1300 skarbników, sekretarzy, prezydentów i burmistrzów, radnych, ekspertów, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury oraz organizacji pozarządowych o przyszłości polskich samorządów.

Więcej

ERIF po raz siódmy na Forum Samorządowym

W dniach 5 i 6 października ERIF BIG S.A. weźmie udział w XV Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Forum jest świetną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami jednostek samorządowych a podmiotami, które z nimi współpracują.

Więcej

Jubileuszowe V Forum ERIF

W dniach od 20 do 21 czerwca 2017 roku w Hotel & SPA Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym odbyła się jubileuszowa V edycja Forum ERIF. To cykliczne wydarzenie organizowane przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. na stałe wpisało się już w kalendarz branżowych konferencji, podczas których specjaliści mają okazję porozmawiać o aktualnej sytuacji na rynku finansowym i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Więcej