Aktualności ERIF

Budujemy mosty między ludźmi od 20 lat.

Szanowni Państwo,

dokładnie 20 lat temu rozpoczęła się największa przygoda mojego życia – założyłem ze wspólnikiem prawnicze wydawnictwo KRUK. Niedługo potem zainteresowaliśmy się branżą zarządzania wierzytelnościami. Od tego momentu obraliśmy właśnie ten biznesowy kierunek.

Dziś Grupa KRUK zarządza masowymi należnościami, rozwijając się w dziewięciu europejskich krajach. W ciągu dwóch dekad, z kilkunastoosobowej firmy, staliśmy się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

 

Więcej

Raport ERIF za IV kwartał 2017 roku

ERIF BIG S.A. opublikował raport za IV kwartał 2017 roku dotyczący wielkości i struktury swojej bazy. Najnowszy audyt wykazał, że w czwartym kwartale 2017 roku ERIF Biuro Informacji Gospodarczej odnotowało absolutnie rekordowy wzrost liczby zobowiązań w bazie. 4 stycznia 2018 roku, czyli w dzień audytu, znajdowało się w niej ponad 32 mln spraw o łącznej wartości przeszło 36 mld zł. Zachęcamy do zapoznania się z najświeższymi danymi, które dowodzą, że zarówno wolumen, jak i jakość bazy danych ERIF BIG S.A. stale wzrasta.

Więcej

Raport jednolity – jedna z wielu znaczących zmian dla biznesu

Początek 2018 roku niesie wiele zmian dla przedsiębiorców. Będą one miały duży wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. Część z nich, związana z biurami informacji gospodarczej, ma na celu wsparcie przedsiębiorców w skutecznym zabezpieczaniu swojego biznesu przed ryzykiem utraty płynności finansowej np. Raport jednolity.

Więcej