ERIF Partnerem Generalnym Kongresu Skarbników Polskich Samorządów na XV Forum Samorządowym Kapitału i Finansów.

5 i 6 października 2017 roku ERIF BIG S.A. już po raz 7 uczestniczył w XV Forum Samorządowym Kapitału i Finansów w Katowicach. W tym roku drugi raz jako Partner Generalny Kongresu Skarbników Polskich Samorządów, ERIF wziął aktywny udział w dyskusji 1300 skarbników, sekretarzy, prezydentów i burmistrzów, radnych, ekspertów, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury oraz organizacji pozarządowych o przyszłości polskich samorządów.

Jako Partner Generalny Kongresu Skarbników Polskich Samorządów, odbywającego się w ramach Forum ERIF przygotował dla uczestników wydarzenia specjalny program, którego celem było przybliżenie zmian legislacyjnych dotyczących funkcjonowania Biur Informacji Gospodarczej, jakie wchodzą w życie 13 listopada 2017 roku. Obecni na wydarzeniu przedstawiciele Biura postawili także na przedstawienie wszystkich możliwości związanych z pełnym wykorzystaniem przez Jednostki Samorządu Terytorialnego usług i narzędzi ERIF oraz korzyści płynących z kompleksowej współpracy z Biurem.

W tym roku chcieliśmy dostarczyć uczestnikom Forum kluczowe informacje na temat możliwości budowania kompleksowej współpracy z ERIF BIG S.A. A dokładnie w kontekście wzmacniania bezpieczeństwa i odzyskiwania zabudżetowanych środków samorządów. Ważność naszego przekazu wzmacniał fakt, że 13 listopada wchodzi w życie nowelizacja ustawy o biurach informacji gospodarczej. Niesie ona ze sobą zmiany wpływające także na współpracę JST z BIG. Chcieliśmy te zmiany przedstawić i omówić, tak, aby jak najlepiej przygotować uczestników Forum – a wśród nich przecież naszych Partnerów –  na komfortowe funkcjonowanie i realizowanie zadań w nowej rzeczywistości legislacyjnej. – mówi Edyta Szymczak, prezes ERIF BIG SA.

Z okazji jubileuszu wydarzenia ERIF przygotował też dla uczestników Forum możliwość bezpłatnej rejestracji  i skorzystania z usług serwisu infoKonsument.pl oraz konkurs pt: „Małe hasło, wielka szansa”, którego celem było stworzenie przez przedstawicieli JST hasła promującego wśród mieszkańców miast i gmin serwis infoKonsument.pl

Duże zainteresowanie uczestników zaowocowało wysokim poziomem rywalizacji, bardzo kreatywnymi hasłami i wyłonieniem trzech zwycięskich miejsc:

Miejsce I – Miasto Jaworzno

Miejsce II – Miasto Stołeczne Warszawa

Miejsce III – Gmina-Miasto Grudziądz

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Poniżej prezentujemy zwycięskie hasło konkursowe stworzone przez przedstawiciela Jaworzna:

Drogi mieszkańcu, myśląc o Tobie

I korzystając z nowoczesnych narządzi w dzisiejszej dobie,

Pilnuj płatności na rzecz swojej gminy

Obyś na święta nie miał kwaśnej miny

ERIF BIG S.A. to partner bardzo solidny

Pomaga gminie, gdy klient jest trudny

Pilnuj się więc mieszkańcu drogi

Obyś na rynku nie miał stawianych kłód pod nogi

Płatności dla gminy to rzecz święta

Każdy solidny o tym pamięta

A każdy inny dłużnik niesolidny

Będzie w bazie „klient trudny”

I trafisz wtedy do bazy infoKonsument

I pomoże Ci wtedy tylko jeden dokument

DOWÓD ZAPŁATY kochanej gminie

I kłopot całkiem Cię już ominie

Możesz też sprawdzić i Ty różne dane

Czy usługi przez Ciebie są dobrze wybrane

Czy Twój kontrahent jest wiarygodny

I Twojego zaufania godny

infoKonsument to pomysł dobry

Na rynku dzisiaj jest bardzo modny

 

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami podczas tegorocznej edycji Samorządowego Forum Kapitału i Finansów i zapraszamy do kontunuowania kontaktu z naszym Działem Klienta Instytucjonalnego.

Dla przypomnienia miłych chwil spędzonych z Państwem w czasie trwającego 2 dni wydarzenia poniżej zamieszczamy krótką galerię zdjęć, wywiad z Edytą Szymczak – Prezes ERIF BIG SA oraz prezentację przygotowaną dla Państwa, którą omawialiśmy na sesji inauguracyjnej Kongresu Skarbników Polskich Samorządów.

Wywiad z Prezes ERIF BIG S.A. – Edytą Szymczak

Prezentacja ERIF BIG S.A. – Razem w stronę jutra

 

Dział Klienta Instytucjonalnego

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.