Raport o bazie ERIF – teraz online

W bazie ERIF na koniec trzeciego kwartału 2021 r. było ponad 120 mln zobowiązań o wartości sięgającej prawie 60 mld zł. Aby móc analizować strukturę i wielkość bazy, powstało rozwiązanie online, które pozwala szybko i wygodnie pobrać statystyki. Spróbuj już teraz – wejdź na raportkwartalny.erif.pl

Nowe rozwiązanie powstało głównie z myślą o wygodzie użytkowników, by w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca – z dostępem do Internetu – mogli generować interesujące ich dane. Możliwa jest analiza nie tylko aktualnych danych, ale także tych z poprzednich kwartałów. Dodatkowo, stawiając na komfort użytkowników, statystyki można obejrzeć także w postaci interaktywnych wykresów, które są pomocne w porównywaniu różnych zagadnień i okresów.

ERIF jako jedyne biuro informacji gospodarczej na polskim rynku, od kilku lat, co kwartał udostępnia statystyki dot. wolumenu i struktury swojej bazy danych. Przekrojowa analiza zgromadzonych danych w bazie to wiarygodne źródło informacji na temat m.in. liczby i wartości zobowiązań, struktury ilościowej bazy danych wg. rodzaju zobowiązań, struktury ilościowej zobowiązań negatywnych i pozytywnych, liczby podmiotów gospodarczych i konsumentów, ilościowej i wartościowej struktury bazy wg. tytułów zadłużenia konsumentów i podmiotów gospodarczych, etc.

Nowe rozwiązanie będzie aktualizowane poprzez dodawanie kolejnych danych w cyklu kwartalnym.

Ostatnie wpisy

Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Nadzoruje działalność BIG

Związek Przedsiębiorców Finansowych w Polsce

Dobrowolne przystąpienie do Zasad Dobrych Praktyk

Urząd Ochrony Danych Osobowych

Opiniuje Regulamin Zarządzania Danymi