Po 9 latach zmieniamy warszawską siedzibę biura ERIF!

Nowy adres ERIF BIG S.A.

Nowa siedziba firmy znajdzie się w biurowcu Equator IV. Jest to nowoczesny budynek biurowy położony przy Alejach Jerozolimskich, w zachodnich rejonach centrum Warszawy. Właścicielem budynku jest CPI Property Group. Nasze biuro zajmie 460 mkw. na 6. piętrze biurowca. Nowoczesna przestrzeń zaaranżowana zostanie zgodnie z potrzebami naszych pracowników, dla których ważny jest komfort pracy, dostęp do szeregu usług w budynku, jak i w jego sąsiedztwie, a także bliskość dworca PKP.

Kulisy przeprowadzki

W negocjacjach reprezentowała nas międzynarodowa firma doradcza Cresa Polska. – Klient wybrał biurowiec Equator IV ze względu na dobrą ofertę udogodnień dla firmy, jej pracowników i kontrahentów, a także wysokiej klasy nowoczesną powierzchnię biurową i jakość wykończenia biurowca. Należąca do Grupy KRUK firma ERIF BIG S.A. przeprowadzi się w maju bieżącego roku. Będzie to pierwsza zmiana biura tej spółki w Warszawie od 9 lat – mówi Justyna Szymczak, starszy negocjator w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

My również jesteśmy przekonani, że nasze nowe biuro okaże się doskonałą przestrzenią do pracy. Pozostaje odliczać czas do maja, kiedy to przeniesiemy się do nowej lokalizacji.

Ostatnie wpisy

Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Nadzoruje działalność BIG

Związek Przedsiębiorców Finansowych w Polsce

Dobrowolne przystąpienie do Zasad Dobrych Praktyk

Urząd Ochrony Danych Osobowych

Opiniuje Regulamin Zarządzania Danymi