Nagroda „Najlepszy Partner w Biznesie” dla ERIF

Znane są już wyniki plebiscytu na Najlepszego Partnera w Biznesie 2022 roku, organizowanego przez miesięcznik Home&Market. Z przyjemnością informujemy, że ERIF BIG SA został laureatem tej prestiżowej nagrody, zwyciężając w kategorii Dane gospodarcze.

Nagroda Najlepszy Partner w Biznesie ma na celu uhonorowanie firm mogących poszczycić się innowacyjną ofertą, największym zaufaniem wśród polskich przedsiębiorców oraz skutecznym wsparciem w ich rozwoju. Laureaci wybierani są w kilkunastu kategoriach, w jednej z nich – Dane gospodarcze – zwyciężył ERIF. Jak czytamy w uzasadnieniu:

„Za dostarczanie danych, które stanowią dla partnerów biznesowych ERIF unikalne i jakościowe źródło danych o kliencie i jego zachowaniach w procesach kredytowych i sprzedażowych. Za poziom serwisu, który stanowi wysoką wartość dla Klientów i jest wzorem dla tego typu relacji na obsługiwanym rynku.”

Nasz potencjał jest wypadkową wysokiej jakości danych oraz relacji z Partnerami, które zostały wypracowane przez lata współpracy. W efekcie przekłada się to na rozwój usług i dostarczanie nowych rozwiązań technologicznych będących odzwierciedleniem potrzeb komunikowanych przez kluczowych przedstawicieli obrotu gospodarczego, takich jak banki, sektor fintech, lendtech czy też branża leasingowa.

Niezmiernie cieszymy się, że potencjał ERIF został dostrzeżony i nagrodzony. To dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem docenienie naszej codziennej pracy.

Ostatnie wpisy

Zrównoważony rozwój w branży finansowej

Już nie tylko finanse odgrywają kluczową rolę w instytucjach finansowych. Na równi stawiane są dziś kwestie niefinansowe, których wdrażanie, a także raportowanie obejmie wkrótce wiele firm na rynku. Rzetelna edukacja, wsparcie merytoryczne i transparentność w… Czytaj więcej

ERIF z rekordową liczbą zapytań

Jak wskazuje ERIF BIG tylko w maju wystosowano do biura niemal 1,5 mln zapytań o rzetelność finansową klientów indywidualnych i firm. To wzrost o 40% wobec kwietnia 2023 r. i o 45% wobec analogicznego okresu… Czytaj więcej

Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Nadzoruje działalność BIG

Związek Przedsiębiorców Finansowych w Polsce

Dobrowolne przystąpienie do Zasad Dobrych Praktyk

Urząd Ochrony Danych Osobowych

Opiniuje Regulamin Zarządzania Danymi