Będziemy na E-commerce Fintech Connect

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej jest oficjalnym Partnerem drugiej edycji konferencji E-commerce Fintech Connect, która 10 marca odbędzie się w Warszawie. Z hasłem „ERIF” 20% zniżki na zakup biletu na wydarzenie.

Dwie debaty, trzy bloki tematyczne i ponad dwudziestu mówców czeka na uczestników tegorocznej edycji EF Connect. Organizatorzy zaprosili ekspertów i praktyków rynku, a także  trendsetterów, którzy będą mówili o nowoczesnych finansach i współpracy z e-commerce. Podzielą się swoją wizją przyszłości w kontekście technologicznych osiągnieć wspierających biznes e-commerce.

W tym gronie nie zabraknie również przedstawiciela ERIF. Paweł Kunat, Dyrektor ds. Sprzedaży w Obszarze Klienta Strategicznego wystąpi z prezentacją: Nieoczywiste korelacje z oczywistych danych – czy to jeszcze możliwe? Use cases BIG na podstawie rozwiązania IG Tracking. Warto również podkreślić, że do grona Rady Programowej wydarzenia została zaproszona Edyta Szymczak, Prezes ERIF.

EF Connect to wydarzenie kierowane dla przedstawicieli: fintech, e-commerce, sklepów internetowych, BNPL, bankowości, consumer finance, digital challengers, instytucji płatniczych, instytucji pożyczkowych, kancelarii prawnych, laboratoriów innowacji oraz firm IT.

Dla zainteresowanych udziałem w konferencji – specjalna niespodzianka od ERIF, 20% zniżka na zakup biletu, tylko z hasłem „ERIF”.

Strona EF Connect: https://www.lendtech.pl/wydarzenia/ecommerce-fintech-connect/

Ostatnie wpisy

Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Nadzoruje działalność BIG

Związek Przedsiębiorców Finansowych w Polsce

Dobrowolne przystąpienie do Zasad Dobrych Praktyk

Urząd Ochrony Danych Osobowych

Opiniuje Regulamin Zarządzania Danymi