Bezpieczne wakacje? Wybór należy do Ciebie!

Wariantów na spędzenie urlopu jest kilka, jednak nikt z nas nie chciałby, aby zasłużony odpoczynek został zakłócony. Już dziś w serwisie infoKonsument.pl sprawdź, jak przygotować się do wakacji, aby przebiegły one w spokojnej atmosferze.

Rozpoczyna się sezon wakacyjny, czyli okres wyczekanych urlopów, wypraw rodzinnych i kolonii. Plany wakacyjne snujemy często przez cały rok, po wyborze miejsca wypoczynku odliczamy dni w kalendarzu i wyczekujemy.
Podczas wakacyjnego wypoczynku mogą się nam przydarzyć różne rzeczy, Jeśli nie spełniają one warunków umowy zawartej z biurem podróży, wówczas możesz złożyć reklamację. Jednak czy odszkodowanie wynagrodzi zmarnowany urlop?
Przed zakupem wycieczki lub oferty wypoczynku możesz sprawdzić wiarygodność biura podróży, agencji turystycznej, czy organizatora kolonii w biurze informacji gospodarczej ERIF. Jeżeli przedsiębiorstwo ma problem z terminowym regulowaniem zobowiązań i posiada wpis negatywny w bazie ERIF może się okazać, że wyjazd nie dojdzie do skutku lub możesz mieć kłopot z powrotem do domu. W bazie ERIF znajdują się informacje na temat 238 organizatorów wycieczek, których łączne zadłużenie wynosi ponad 3,5 mln zł. Oznacza to, że w porównaniu do ubiegłego roku biura podróży mają aż o pół miliona zaległych zobowiązań więcej!

 

Wybieram #BezpieczneWakacje i sprawdzam!

 

W dniach od 12 czerwca do 31 sierpnia 2017 r. przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której bezpłatnie sprawdzisz, czy w ERIF BIG S.A. znajdują się informacje na temat wybranego organizatora wypoczynku.

 

Zaloguj się Zarejestruj się

 

 

Polskie morze czy wakacje za granicą? Spraw, by Twój urlop nie zakończył się problemami finansowymi. Zanim wybierzesz sposób finansowania wakacji, przelicz, jakie masz możliwości budżetowe.

 

Wakacje 2018