Bezpieczny biznes w sieci – wspólny webinar ERIF BIG i Nethone
Kilka dni temu odbyła się premiera webinaru, podczas którego zaprezentowaliśmy narzędzie będące wynikiem współpracy, do jakiej doszło między nami, a firmą Nethone.
Na naszym kanale w serwisie YouTube 12 grudnia 2019 r. odbyła się premiera webinaru, podczas którego zaprezentowaliśmy usługę ERIF the power of Nethone, która jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo transakcji od momentu rozpoczęcia procesu aplikacyjnego przez klienta poprzez odrzucanie oszustów i wychwytywanie nadużyć, rzetelną i pełną ocenę zdolności kredytowej i wiarygodności płatniczej, aż po decyzję. Materiał jest już dostępny i można go obejrzeć poniżej. Zapraszamy!
O czym rozmawialiśmy?
ERIF the power of Nethone to innowacyjna oferta skierowana do firm i instytucji finansowych oraz wszystkich podmiotów poszukujących technologii, które wspierają bieżącą weryfikację klientów, dają ochronę przed oszustwami oraz wpływają na ogólne poprawienie i przyspieszenie procesów biznesowych.
Rezultat połączenia kompetencji
W tworzeniu tego rozwiązania wykorzystaliśmy synergię dwóch kluczowych cech i specjalizacji naszych firm:
Innowacyjnej technologii uczenia maszynowego, za którą stoi Nethone.
Wieloletniej i bardzo szczegółowej wiedzy na temat kondycji finansowej oraz zachowań płatniczych klientów, którą to z kolei dostarcza ERIF.
Jakie tematy poruszyliśmy podczas webinaru?
Odpowiedzieliśmy na wiele zagadnień, o które pytali nasi klienci, pośród których znalazły się m.in.:
Skąd pomysł na stworzenie tak zaawansowanego narzędzia?
W jaki sposób podeszliśmy do jego projektowania?
Z jakich źródeł ERIF the power of Nethone pozyskuje dane?
Jak funkcjonuje nasze rozwiązanie i jakim zjawiskom przeciwdziała?
Jak przebiega jego integracja z innymi systemami?
Aż wreszcie, jakie konkretne korzyści przynosi ono firmom i użytkownikom?
Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzieliśmy podczas webinaru. Nie zapomnieliśmy również porozmawiać o nowej jakości, jaką ERIF to the power of Nethone może wprowadzić do licznych instytucji – pozwalając nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa procesów, ale również skutecznie podnosząc efektywność pracy.
Korzystając z okazji, zapraszamy do śledzenia nas za pośrednictwem portalu LinkedIn, na którym na bieżąco publikujemy informacje na temat organizowanych z naszym udziałem wydarzeń, kongresów, konferencji, jak i wiadomości dotyczące rozwiązań oraz technologii, nad którymi pracujemy.
Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce potwierdził, że ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. jest w pełni zgodne z przyjętymi standardami etycznymi. ZPF, zrzeszający banki, doradców finansowych, firmy pożyczkowe oraz inne instytucje z sektora finansowego, odgrywa istotną… Czytaj więcej→
Przedstawiamy w nim dane na temat wielkości oraz struktury naszej bazy, a także dane porównawcze z poprzednich okresów. Ponad 85 mld zł – tyle wynosi wartość informacji gospodarczych w bazie ERIF Po IV kwartale 2024 r. ponownie zanotowaliśmy wzrost wartości… Czytaj więcej→
Sprawdź inne
Nowy raport audytowy „Wielkość i struktura bazy danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.” za I kwartał 2025 r.
Ewolucja potrzeb finansowych na różnych etapach życia
Przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk ZPF – certyfikat etyczny dla ERIF na kolejny rok
Jak wygląda sytuacja finansowa Polek?
Najnowszy raport audytowy „Wielkość i struktura bazy danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.” za IV kwartał 2024 r.
Przedsiębiorcy przyspieszają odzyskiwanie długów, sprzedając je na giełdach
Kontakt dla prasy
Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG