Najnowszy raport o bazie ERIF za IV kwartał 2021 r.

Prezentujemy najnowszy raport audytowy „Wielkość i struktura bazy danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.” za IV kwartał 2021 r. Przedstawiamy w nim dane na temat wielkości oraz struktury naszej bazy, a także dane porównawcze z poprzednich okresów. Przypominamy również, że teraz wszystkie dane dostępne są w wygodnej, interaktywnej wersji – raport kwartalny online 

Nasza baza wciąż rośnie

W minionym kwartale po raz kolejny odnotowaliśmy wzrost liczby wpisów w naszej bazie, która ze 126 mln na koniec III kwartału 2021 r., wzrosła do liczby ponad 133 mln na koniec IV kwartału 2021 roku.

Więcej wpisów pozytywnych

W IV kwartale 2021 r. zanotowaliśmy znaczny wzrost liczby wpisów pozytywnych w naszej bazie. Posiadanie takiego wpisu to najlepsze potwierdzenie wiarygodności klienta, wspierające ocenę zdolności kredytowej, czy ocenę ryzyka podjęcia współpracy.


Ciekawe dane demograficzne dotyczące sytuacji polskich konsumentów i przedsiębiorstw znajdują się również w przejrzystej infografice, którą gorąco polecamy.

>>Infografika<<

Zapraszamy do zapoznania się z całym raportem.
Raport kwartalny online – https://raportkwartalny.erif.pl/

Ostatnie wpisy

Polacy porządkują finanse

O blisko 150% wzrosła wartość usuniętych negatywnych wpisów w ERIF BIG w kwietniu b.r. wobec kwietnia 2022 r. Również w maju wartość usuniętych wpisów była wyższa o 100% w stosunku do maja minionego roku. Tegoroczny maj… Czytaj więcej

Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Nadzoruje działalność BIG

Związek Przedsiębiorców Finansowych w Polsce

Dobrowolne przystąpienie do Zasad Dobrych Praktyk

Urząd Ochrony Danych Osobowych

Opiniuje Regulamin Zarządzania Danymi