Pokazujemy, że płacenie ma znaczenie!

ERIF BIG S.A. proponuje jednostkom samorządu terytorialnego (JST) skorzystanie z nowych metod motywowania mieszkańców do terminowego regulowania swoich zobowiązań, poprzez dołączenie do, utworzonej w tym celu, Koalicji Odpowiedzialnych Miast.

Koalicja powstała z myślą o łączeniu samorządów w inicjatywie na rzecz budowania i promowania kultury płatniczej mieszkańców.
Członkowie JST mają możliwość korzystania ze stworzonego przez naszych ekspertów pakietu działań i rozwiązań wzmacniających pozytywne postawy płatnicze.

Dlaczego warto wzmacniać pozytywne wzorce płatnicze?

Jeśli są postawy, których oczekujemy od mieszkańców, warto pokazać, które dokładnie i je wzmacniać. Warto mówić, że płacenie ma znaczenie i takie postawy gratyfikować poprzez pozytywny wpis na ten temat do biura informacji gospodarczej.

Informacje pozytywne, przekazane na temat mieszkańców przez sektor publiczny, mogą wpłynąć na skalę spłat jego należności.
Jak pokazały doświadczenia sektora prywatnego w ostatnich latach, podmioty potwierdzające rzetelność swoich klientów w bazie ERIF osiągają wyraźne korzyści – szybciej otrzymują wpłaty i w coraz większym zakresie utrzymują ich regularność.

Dlaczego informacja pozytywna jest ważna dla mieszkańców?

Solidni płatnicy obserwują jak kolejne pozytywne wpisy od wierzycieli budują ich historię płatniczą, dzięki czemu mogą odczuć realne korzyści. Np.:

 • uzyskanie korzystniejszej oferty finansowania
 • uzyskanie pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, kredytu, zakupu na raty
 • potwierdzanie swojej wiarygodności płatniczej, zwłaszcza przez osoby młode, które nie mają jeszcze zbudowanej historii kredytowej

WAŻNE: Z pozytywnej historii płatniczej chętnie korzysta cały rynek, a zwłaszcza branża finansowa, szukając źródła potwierdzenia rzetelności swoich potencjalnych klientów.

Dopisywanie informacji pozytywnych o swoich mieszkańcach po prostu się opłaca.

Zapraszamy samorządy do Koalicji Odpowiedzialnych Miast.

Dodatkowe informacje o naszej inicjatywie prezentujemy Państwu w załączonej poniżej broszurze do pobrania:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi ekspertami lub wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

  Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych.

  Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: .

  Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących przed cofnięciem zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: .

  Instytucje, które dbają o Twoje bezpieczeństwo i regulują działalność BIG

  Ministerstwo Rozwoju i Technologii

  Nadzoruje działalność BIG

  Urząd Ochrony Danych Osobowych

  Opiniuje Regulamin Zarządzania Danymi