Certyfikat Bezpieczeństwa Należności

Certyfikat Bezpieczeństwa Należności potwierdza stosowanie polityki bezpieczeństwa w zarządzaniu należnościami. Polega ona na wykorzystywaniu udostępnianych przez ERIF BIG S.A. narzędzi w celu weryfikacji kontrahentów oraz dyscyplinowania dłużników.

Certyfikat może uzyskać każdy przedsiębiorca, który spełni kilka warunków, m.in.:

  • korzystał z usług ERIF BIG S.A. przez co najmniej 1 pełny miesiąc;
  • nie figuruje w BIG-u, w tym w bazie danych ERIF BIG S.A., jako podmiot zadłużony – tylko brak informacji o zadłużeniu uprawnia do otrzymania certyfikatu;
  • aktywnie wykorzystuje System ERIF (wykorzystuje co najmniej 1 aktywność w ciągu miesiąca – sprawdzenie, monitorowanie, dopisanie).

Jesteś zainteresowany certyfikatem? Chcesz wiedzieć więcej?  Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej i wypełnisz formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.

Szczegółowe informacje na temat Certyfikatu znajdują się również w Regulaminie wydawania Certyfikatu Bezpieczeństwa Należności.

W sekcji Dokumenty do pobrania dla Klientów biznesowych znajdziesz wniosek o wydanie Certyfikatu, który możesz wypełnić i jego skan przesłać na adres certyfikat@erif.pl