Współpraca

Indywidualnie podchodzimy do współpracy z każdym Klientem. Model biznesowy oraz warunki współpracy są dopasowane bezpośrednio do potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, a dzięki znajomości rynku i specyfiki branży, możemy zaproponować rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

Stawiamy na partnerskie, długotrwałe relacje. Wierzymy, że dzięki nim oraz wspólnemu wysiłkowi uzyskujemy najlepsze efekty współpracy. Dedykowany Państwu Opiekun oraz zespół specjalistów zapewnią pomoc i wsparcie na każdym etapie. Zatrudniamy menadżerów z doświadczeniem zdobytym w bankach, w firmach finansowych, telekomunikacyjnych, branży energetycznej oraz w dużych firmach dystrybucyjnych. Dzięki temu zapewniamy wsparcie profesjonalnej kadry, wyspecjalizowanej w branży informacji kredytowej i gospodarczej oraz w zarządzaniu wierzytelnościami.

Dajemy możliwość wykorzystania dodatkowych narzędzi wspierających procesy oceny ryzyka oraz procesy windykacyjne. Narzędzia oferowane przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. pomogą Państwu sprawnie i kompleksowo zdiagnozować wiarygodność swoich klientów i kontrahentów, a także efektywniej odzyskiwać należne płatności.

Oferujemy dostęp do źródła unikalnych, aktualnych danych, co pozwoli Państwu na rzetelną ocenę ryzyka. W bazie ERIF BIG S.A. znajdują się dane dotyczące podmiotów z różnych branż, które są dopisywane przez wierzycieli wtórnych, instytucje finansowe, firmy telekomunikacyjne, dostawców mediów, dostawców innych usług, a także urzędy miast i gmin, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorców i konsumentów.

Gwarantujemy wiarygodność udostępnianych danych, dzięki cyklicznej weryfikacji stanu bazy danych ERIF BIG S.A. przez niezależnego biegłego rewidenta. Potwierdzone, transparentne dane są podstawą skuteczności stosowanych przez Klientów narzędzi z obszaru ryzyka, jak również procesów odzyskiwania należności.

Zapewniamy bezpieczeństwo gromadzonych i udostępnianych danych, udostępniając System ERIF, który gwarantuje wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa. System spełnia wszystkie wymogi prawne oraz wymagania technologiczne naszych Partnerów Biznesowych.