Wakacje warte zapamiętania, czy niezapomniany koszmar?

Wakacje warte zapamiętania, czy niezapomniany koszmar? Sam zdecyduj, jak będą wyglądały Twoje wakacje! Już dziś w serwisie infoKonsument.pl sprawdź, co zrobić, by Twoje wakacje nie zamieniły się w koszmar. 

Za oknem przerażająca przestrzeń, kurort wypoczynkowy w ogóle nie przypomina tego ze zdjęć z katalogu biura podróży, a pokój hotelowy przyprawia o dreszcze. Beztroskie wakacje zamieniają się w koszmar. Co zrobić, żeby Twoje wakacje były przyjemne?

Sceny pełne grozy i niespodziewane zwroty akcji w wakacje? Mogą być ciekawe, kiedy chcemy obejrzeć je w kinie. Gorzej, jeśli przydarzą się nam naprawdę.

Wakacje już tuż, tuż, a sezon urlopowy na dobre się zaczął. Wiele osób poszukuje ciekawych i tanich ofert wypoczynku. Biura podróży kuszą promocyjnymi ofertami, pięknymi zdjęciami w katalogach i folderach. Opowieści o zadbanych plażach i krystalicznie czystej wodzie zachęcają do kupna upragnionych wakacji. Jednak nie traćmy głowy i poza ceną, sprawdźmy wiarygodność biura podróży, Zróbmy wszystko, by wyjechać na wypoczynek ze sprawdzonym tour operatorem, który zadba o nasze bezpieczeństwo, komfort i miłe wspomnienia.

Jednym ze sposobów jest sprawdzenie wiarygodności biura podróży w biurze informacji gospodarczej. W bazie Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A. na dzień 1 czerwca 2016 r. znalazło się 255 informacji na temat biur podróży, których łączne zadłużenie wynosi ponad 3 mln zł. W porównaniu do ubiegłego roku biura podróży mają aż o pół miliona zaległych zobowiązań więcej!

Czy wśród nich znajduje się biuro podróży, z którym wybierasz się na upragnione wakacje?

 

Jeżeli jeszcze tego nie sprawdziłeś, skorzystaj z takiej możliwości. W dniach od 8 czerwca do 31 lipca 2016r. przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której bezpłatnie sprawdzisz, czy w Rejestrze Dłużników ERIF BIG S.A. znajdują się informacje na temat wybranego  przez Ciebie organizatora wypoczynku.

załuż bezpłatne                zaloguj się
Bez tytułu bez limitów