Świętuj Ogólnopolski Dzień bez Długów i realizuj marzenia!

Dzień bez Długów to czas, w którym zachęcamy wszystkie osoby do przyjrzenia się bliżej swoim domowym budżetom. Jeśli zalegamy z zapłatą jakichś zobowiązań, powinniśmy zadbać o ich spłatę. Dzięki temu będziemy mogli między innymi realizować swoje marzenia!

Realizacja marzeń często wiąże się z wydatkami, a te z kolei są możliwe dopiero po uzyskaniu kredytu lub pożyczki. Już na etapie planowania powinniśmy sprawdzić nasze możliwości finansowe, a także zastanowić się, czy nie zapomnieliśmy zapłacić za jakieś nasze zobowiązania.

Świetną okazją do tego jest VII Ogólnopolski Dzień bez Długów, który przypada na 17 listopada. Poza działaniami edukacyjnymi celem organizowanego wydarzenia jest zachęcenie każdego do oszczędzania i przede wszystkim spłaty ewentualnych zaległości. Wyjście z długów to najlepszy prezent, jaki możemy sobie zafundować pod choinkę i pierwszy krok do realizacji marzeń. Aby upewnić się, czy nie zalegamy z zapłatą za swoje zobowiązania, warto skorzystać z usług świadczonych przez biura informacji gospodarczej. Jednym z nich jest na przykład w Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. Dzięki sprawdzeniu informacji na swój temat m.in. dowiemy się, czy w rejestrze znajdują się informacje na temat naszej kultury płatniczej. Mogą to być informacje pozytywne, świadczące o tym, że sumiennie płacimy za rachunki i inne zobowiązania lub informacje negatywne dotyczące zadłużenia.

Sprawdzaj za darmo

Z okazji tegorocznych obchodów Dnia bez Długów Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. przygotował ofertę specjalną dla wszystkich osób, które chcą uporządkować swój domowy budżet. W dniach od 17 listopada do 18 grudnia każda osoba będzie mogła za pośrednictwem serwisu infoKonsument.pl bezpłatnie pobrać informację na swój temat, nawet jeżeli wykorzystała już bezpłatne sprawdzenie ustawowe informacji na swój temat. Dzięki temu dowie się m.in.:

  • Jakie informacje pozytywne lub negatywne na jej temat znajdują się w Rejestrze.
  • Kto ich sprawdzał w ciągu ostatnich 12 m-cy i jakie informacje otrzymał.

Aby skorzystać z oferty wystarczy zarejestrować się za darmo w serwisie infoKonsument.pl lub zalogować się do swojego konta użytkownika i skorzystać z usługi sprawdzenia siebie. Szczegóły oferty znajdują się na www.infoKonsument.pl >>