Stevie Award za kampanię Rejestru Dłużników ERIF

Jury międzynarodowego konkursu International Business Awards wyróżniło  tegoroczną kampanię internetową serwisu infoKonsument.pl brązową statuetką Stevie Award w kategorii „Marketing Campaign of the Year – Financial Products & Services”. Kampania była przygotowana we współpracy z agencją interaktywną WebTalk.

Zadaniem kampanii była edukacja konsumentów w zakresie przydatności usługi „sprawdzania przedsiębiorców” w biurach informacji gospodarczej. Jej celem było zachęcenie osób planujących zakup wycieczki lub wczasów do weryfikowania wiarygodności płatniczej organizatorów letniego wypoczynku.

Statuetki Stevie Awards zwane „Oskarami Świata Biznesu” przyznawane są w ramach jednego z najbardziej znamienitych konkursów wyróżniających najciekawsze pomysły i inicjatywy z zakresu reklamy i marketingu. Dla nas to duży sukces, zwłaszcza że do konkursu zostało zgłoszonych ponad 3 700 projektów z 60 krajów. Jury złożone z blisko 200 profesjonalistów z całego świata doceniło nowatorskie podejście do kampanii display, które wpłynęło na zwiększenie efektywności naszych działań.