Forum Rynku B2C

Ryzyko i jego ocena, to temat przewodni Forum Rynku B2C, które odbyło się 16 października 2014 roku w Warszawie. Konferencja była dedykowana przedstawicielom firm obsługujących tzw. klienta masowego. Jej inicjatorem i organizatorem był Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.

Obszar zarządzania ryzykiem jest jednym z ważniejszych procesów zarówno w firmach i instytucjach z sektora finansowego, jak i w branży telekomów, czy multimediów. Przedsięwzięcie, którego podjął się Rejestr Dłużników ERIF zostało zorganizowane z myślą o stworzeniu platformy wymiany praktycznej i merytorycznej wiedzy cross-branżowej dotyczącej wykorzystania zewnętrznychźródeł informacjiw procesach zarządzania ryzykiem.

Podczas Forum Rynku B2C prelekcje wygłosili znakomici eksperci rynkowi i praktycy biznesowi: dr Ryszard Petru – przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Wiesław Thor – członek Rady Nadzorczej mBanku, Marek Białkowski – dyrektor Biura Ryzyka Kredytowego w PROVIDENT Polska S.A., Krystian Kłosiński – kierownik Działu Windykacji w P4 Sp. z o.o., Magdalena Pakosińska-Krawczyńska – doradca wewnętrzny KRUK Deutschland GmbH i dr Leszek Mellibruda – psycholog społeczny.

Część merytoryczną Forum zwieńczył panel dyskusyjny, w którym poza prelegentami udział wzięli Andrzej Roter – Dyrektor Generalny Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, Loukas Notopoulos – prezes Vivus Finance, Tomasz Ostrowski – adwokat ze spółki Adwokaci Sobolewski-Hajbert i Ostrowski oraz Edyta Szymczak – prezes zarządu Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A.

Prowadzącym Forum, jak również moderatorem panelu był Wojciech Szeląg – znany dziennikarz i współtwórca m.in. telewizyjnych programów ekonomicznych.

Zobacz również inne aktualności: