ERIF BIG S.A. po raz trzeci Partnerem Gali „Loan Magazine Awards 2017”

Podczas tego wydarzenia, 8 lutego 2018 roku we Wrocławiu, już po raz trzeci zostały wyróżnione najlepsze produkty i usługi oferowane w 2017 roku na rynku pożyczek pozabankowych. Statuetki przyznano w 14 kategoriach, m.in. Pożyczka ratalna roku, Mikropożyczka roku, czy Społecznie Odpowiedzialni 2017.

W III edycji Gali ERIF Biuro Informacji Gospodarczej jako Partner Gali brał udział w pracach Kapituły Konkursowej, która wyłoniła zwycięzców w 8 kategoriach. I tak na przykład tytuł „Marka Roku 2017” otrzymała firma Bocian Pożyczki. Statuetkę wręczyła Edyta Szymczak, prezes zarządu ERIF BIG S.A.

Gratuluję wszystkim nominowanym. Marki, które znalazły się szczególnie w gronie wyróżnionych zasługują na największe uznanie. Jak Państwo wiecie, w marce tak naprawdę zawiera się wszystko –wartość, wyniki, potencjał rozwojowy i przede wszystkim klient. To właśnie on jest najlepszym ambasadorem firmy i jej marki. Bywa, że jest też jej wielkim krytykiem – powiedziała Edyta Szymczak.

Biuro informacji gospodarczej ERIF angażuje się i wspiera rozwój sektora instytucji pożyczkowych. Dlatego też popiera i uczestniczy w takich wydarzeniach jak Gala „Loan Magazine Awards”.

ERIF BIG od lat współpracuje z firmami pożyczkowymi w zakresie udostępnienia im narzędzi do zarządzania procesami oceny ryzyka kredytowego i zarządzania wierzytelnościami. O aktywnej współpracy biura z tym sektorem może świadczyć wciąż rosnąca liczba pobieranych przez instytucje pożyczkowe raportów kredytowych z Systemu ERIF. Wyraźnie rośnie też liczba dopisywanych przez nie do ERIF danych negatywnych o niespłaconych ratach pożyczek i pozytywnych o sumiennie opłaconych należnościach.

Wśród partnerów obsługiwanych przez ERIF BIG S.A. znajduje się około 100 firm pożyczkowych działających na rynku pozabankowym.