ERIF po raz siódmy na Forum Samorządowym

W dniach 5 i 6 października ERIF BIG S.A. weźmie udział w XV Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Forum jest świetną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami jednostek samorządowych a podmiotami, które z nimi współpracują.

Biuro informacji gospodarczej ERIF już po raz siódmy spotka się z uczestnikami wydarzenia w charakterze Partnera Generalnego Kongresu Skarbników.  

ERIF od lat wspiera partnerów z sektora samorządowego w efektywnym zarządzaniu swoimi budżetami, w tym między innymi odzyskiwaniu należności i dbaniu o bezpieczeństwo wydatkowanych środków publicznych. W tym roku przedstawiciele ERIF będą chcieli podzielić się z uczestnikami Forum najważniejszymi informacjami, które mają duże znaczenie dla współpracy całego sektora publicznego z biurami informacji gospodarczej.

 

Podczas tegorocznego wydarzenia ERIF BIG S.A. przygotował także dla przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego specjalny konkurs. Jego szczegółowe założenia zostaną udostępnione zainteresowanym podczas samego wydarzenia. Warto jednak wspomnieć, że nagrodą główną jest umożliwienie zwycięskiej gminie zawarcia umowy o udostępnianie informacji gospodarczych w promocyjnej cenie 1 zł na okres jednego roku. Dodatkowo dla wszystkich mieszkańców tej gminy zostanie przygotowana specjalna akcja promocyjno-edukacyjna. Jej współorganizatorem będzie serwis infoKonsument.pl. Podczas tego wydarzenia, każda osoba mieszkająca na terenie zwycięskiej gminy, będzie mogła bezpłatnie skorzystać z usług serwisu. Będzie mogła sprawdzić informacje na swój temat oraz dowiedzieć się, jak korzystać z danych znajdujących się w biurze informacji gospodarczej aby poprawić kondycję swojego domowego budżetu. Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie.

 

Zapraszamy do naszego stanowiska!

 

Dział Klienta Instytucjonalnego

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo pod adresem: http://www.samorzadoweforum.pl/