Buduj z nami zaufanie i odpowiedzialność

15 września 2014 r. rozpoczęliśmy telewizyjną kampanię reklamową, której celem jest zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. szczególnie wśród konsumentów.

To konsumenci odgrywają istotną rolę w rozwoju rynku wymiany informacji gospodarczej. Dlatego też im więcej wiedzą na temat sankcji i korzyści wynikających ze znalezienia się w bazie danych biur informacji gospodarczej, tym bardziej są świadomymi klientami.

Głównym przekazem naszej kampanii jest wzmocnienie świadomości marki poprzez skierowanie uwagi konsumentów na fakt, że Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. jest cennym źródłem informacji gospodarczej o firmach i konsumentach.

Przekaz ten nawiązuje wprost do misji społecznej Rejestru, jaką jest budowanie wiarygodności i odpowiedzialności w relacjach pomiędzy wszystkimi uczestnikami obrotu gospodarczego oraz wzmacnianie bezpieczeństwa zawieranych przez nich transakcji.

Do 5 października 2014 r. w stacjach TVN, TVP, Polsatu emitowane są billboardy sponsorskie Rejestru. Jeden z nich można obejrzeć tutaj:

 

 

Pamiętamy też o użytkownikach Internetu

Naszą kampanię dodatkowo wzmocni komunikacja w Internecie, na kanale YouTube. Opublikujemy tam krótkie animowane filmy o charakterze edukacyjnym. Chcemy za pośrednictwem tak lekkiej formy pokazać, jak „Budować z nami zaufanie i odpowiedzialność”.

Pierwszy film to historia Pozytywnego Filipa. Pokazuje, jak pozytywne informacje w biurze informacji gospodarczej mogą przełożyć się na nasz wizerunek wobec usługodawców.

 

 

Zapraszamy również do subskrypcji naszego kanału YouTube, by nie przegapić kolejnego filmu!